Barbara Kalwasińska

Manager, Coach (ICF), Mentor, Mediator, Trener Biznesu

Przez 25 lat pracy zawodowej przeszłam w międzynarodowych korporacjach pełną ścieżkę zaczynając od Inżyniera Procesu, przez Kierownika Produkcji, Lean Managera, Dyrektora Zakładu, Dyrektora Regionalnego po Dyrektora Generalnego i Członka Zarządu. Mam szeroki zakres doświadczeń w optymalizacji procesów, transferach fabryk i otwieraniu nowych. Jestem praktykiem w transformacji i budowaniu zespołów, we współpracy ze Związkami Zawodowymi i organizacjami pracowniczymi.  Przez lata poprzez mentoring i coaching wspierałam rozwój i awans zawodowy wielu managerów.

Prowadzę własną firmę szkoleniowo-doradczą. Jako mentor i mediator wspieram w formie wolontariatu liczne organizacje i inicjatywy społeczne.

Ukończyłam studia na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej, MBA na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Mediacje Sądowe i Pozasądowe na WSB.   Jestem Pasjonatką natury, mindfulness, harmonii i równowagi. Promuję zdrowe podejście do życia i mediacje jako sposób rozwiązywania konfliktów.